Šesťáci na posledním výletě

27 června 2024

Den před koncem školního roku podnikli šesťáci pěší výlet do Bechyně. Počasí jim přálo a tak po 2 a půl hodinách pěší tury dorazili do cíle. Cesta je vedla přes Hvožďany, kolem obory, přes řeku Smutnou, kolem zámku a lázní, přes Duhový most do restaurace Kameňák. Kofola a vydatný oběd jim dodali dostatek energie na turnaj v bowlingu. Po 14 km byli žáci rádi, že je autobus zavezl až do Chrášťan.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...

Pasování na čtenáře

Jako každý rok proběhlo v obecní knihovně pasování prvňáčků na čtenáře....