Pasování na čtenáře

20 června 2024

Jako každý rok proběhlo v obecní knihovně pasování prvňáčků na čtenáře. Zástupci Písmenkového krále – král, pan starosta, a královna, paní ředitelka provázeli celou ceremonií. Žáci předčítali z knihy, stvrdili čtenářský slib, byli pasováni, také obdrželi pamětní list, medaili, kartičku do knihovny a nesměla chybět ani knížka. Písmenkovému králi jeho zástupci vyřídí, že děti byly velmi šikovné, krásně četly, a to vše za hojné účasti přihlížejících rodičů.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...