Otáčivé hlediště 1. – 4. ročník

20 června 2024

V úterý 18. června vyrazili žáci prvního až čtvrtého ročníku na vystoupení Asterix, Obelix a městečko bohů – hrané na Otáčivém hledišti v Týně nad Vltavou. Představení bylo úžasné, z laviček se často ozýval smích nejen od dětí. Po osvěžení zmrzlinou se všichni přesunuli do Sokolovny, kde je čekala prohlídka šaten pro herce, zázemí pro ozvučení, každý si mohl zkusit vystupování na pódiu i s mikrofonem, hodně se zpívalo, tančilo, cvičilo ve sportovním sálu, v kinosále se promítala pohádka Strašidlo cantervillské…

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...

Pasování na čtenáře

Jako každý rok proběhlo v obecní knihovně pasování prvňáčků na čtenáře....