Minulý pátek vyrazili žáci na předvánoční výlet do rakouského Lince. Prohlédli si město a zašli si na vánoční trhy. Poté se žáci vydali na druhý břeh Dunaje, kde se nachází Ars Electronica Centre. První fází prohlídky byla 3D projekce vesmíru a různých zajímavostí. Ve druhé části byli žáci rozděleni do tří skupin a seznámili se s vývoj umělé inteligence, s jejím využitím, ale i s možností jejího zneužití. Dvě hodiny na toto technické centrum byly málo a rádi bychom zůstali déle, ale žáky čekala poslední část výletu – nakupování a hlavně dlouhá cesta domů. Unavení, ale plní zážitků dorazili žáci po osmé hodině do Chrášťan.
Vánoční výlet do Lince
Další aktuality
Sedmý ročník na Bílé hoře
Speciální týden, dětský den
Zatímco část žáků 5.–9. ročníku trávila tento týden na kurzu vodních sportů v...
Buchtičky
Řízečky
Tvarohový den
Rizoto s červenou řepou
Divadlo v Táboře
Páteční česká kuchyně
Dobrodružná procházka do lesa – 1. a 2. ročník
Ve čtvrtek 28. května se žáci 1. a 2. třídy vydali na dobrodružnou procházku...
