Vánoce v planetáriu

26 prosince 2023

Co se děje ve vesmíru? Jak to vypadá na obloze v noci? Proč se střídají roční období? A co dělají kosmonauti? Jak to vypadá na Měsíci? Jezdí tam auta? Na všechny tyto otázky dostali žáci z 1. – 4. třídy odpovědi při návštěvě planetária v Českých Budějovicích. A abychom všichni „nasáli“ vánoční atmosféru, navštívili jsme také vánoční trhy na náměstí, zazvonili si kouzelným zvonečkem a nezapomněli na společnou fotku u vánočního stromečku.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...