Školní projekt – Svatý Václav

02 října 2023

Během měsíce září měli žáci základní školy a děti mateřské školy možnost seznámit se s významnou postavou našich dějin – svatým Václavem. Do projektu se zapojily všechny třídy v různých předmětech. Žáci vypracovali pracovní listy o knížeti Václavovi, seznámili se svatováclavskou tradicí, chorálem a korunovačními klenoty, zahráli si hry, namalovali obrázky a vyrobili si svatého Václava na koni.

Další aktuality

Šesťáci v Praze

Ve čtvrtek 16. listopadu navštívili šesťáci Národní muzeum. Zde byl pro ně...

Vánoční výlet

Vánoční Linz Termín:           15. prosince 2023 Program:         8:...

FabLab University

Dne 23. října byl ke škole přistaven obrovský kamion s moderní učebnou...

Ples příšer

Ve druhé polovině měsíce října byla vyhlášena halloweenská soutěž Ples příšer....

Lampionový průvod

Strašidla a příšery, pavouci a netopýři se vyrojili kolem Chrášťan ve středu...