Školní projekt – Svatý Václav

02 října 2023

Během měsíce září měli žáci základní školy a děti mateřské školy možnost seznámit se s významnou postavou našich dějin – svatým Václavem. Do projektu se zapojily všechny třídy v různých předmětech. Žáci vypracovali pracovní listy o knížeti Václavovi, seznámili se svatováclavskou tradicí, chorálem a korunovačními klenoty, zahráli si hry, namalovali obrázky a vyrobili si svatého Václava na koni.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...