Říjnový projekt – Hygiena

07 listopadu 2023

Naše škola se zapojila tentokrát do projektu zaměřeného na téma: Hygiena. V průběhu října žáci tvořili plakáty s péčí o tělo, elektronické plakátky na zadaná témata, včetně duševní hygieny, zpívalo se v hudební výchově o bacilech, cizí slovíčka se točila kolem péče o zuby, vlasy, kůži, v pracovních listech německého jazyka řadili hygienické úkony dle správného postupu, dozvěděli se o historii záchodu a hygieně v dobách minulých. Téma se táhlo napříč různými předměty i ročníky. Každý se zapojil. Už se těšíme na listopadový projekt.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...