Říjnový projekt – Hygiena

07 listopadu 2023

Naše škola se zapojila tentokrát do projektu zaměřeného na téma: Hygiena. V průběhu října žáci tvořili plakáty s péčí o tělo, elektronické plakátky na zadaná témata, včetně duševní hygieny, zpívalo se v hudební výchově o bacilech, cizí slovíčka se točila kolem péče o zuby, vlasy, kůži, v pracovních listech německého jazyka řadili hygienické úkony dle správného postupu, dozvěděli se o historii záchodu a hygieně v dobách minulých. Téma se táhlo napříč různými předměty i ročníky. Každý se zapojil. Už se těšíme na listopadový projekt.

Další aktuality

Šesťáci v Praze

Ve čtvrtek 16. listopadu navštívili šesťáci Národní muzeum. Zde byl pro ně...

Vánoční výlet

Vánoční Linz Termín:           15. prosince 2023 Program:         8:...

FabLab University

Dne 23. října byl ke škole přistaven obrovský kamion s moderní učebnou...

Ples příšer

Ve druhé polovině měsíce října byla vyhlášena halloweenská soutěž Ples příšer....

Lampionový průvod

Strašidla a příšery, pavouci a netopýři se vyrojili kolem Chrášťan ve středu...

Školní eshop

Rádi bychom Vám představili skvělou novinku! Nechali jsme si jako škola...