Poletí nebo nepoletí?

04 října 2023

 

 

 

 

Tuto otázku si položili minulou středu žáci prvního stupně. Plné hřiště barevných draků, pro případ neúspěchu připravená čtyři stanoviště s úkoly a nechyběla ani sladká odměna. A jak to dopadlo? Drakům jsme sice museli trochu pomoct, ale povedlo se. Všichni draci se na nás alespoň chvíli dívali z nebe. Nezapomněli jsme také splnit úkoly a sladkou odměnu jsme si proto všichni zasloužili.

Další aktuality

Šesťáci v Praze

Ve čtvrtek 16. listopadu navštívili šesťáci Národní muzeum. Zde byl pro ně...

Vánoční výlet

Vánoční Linz Termín:           15. prosince 2023 Program:         8:...

FabLab University

Dne 23. října byl ke škole přistaven obrovský kamion s moderní učebnou...

Ples příšer

Ve druhé polovině měsíce října byla vyhlášena halloweenská soutěž Ples příšer....

Lampionový průvod

Strašidla a příšery, pavouci a netopýři se vyrojili kolem Chrášťan ve středu...