Poletí nebo nepoletí?

04 října 2023

 

 

 

 

Tuto otázku si položili minulou středu žáci prvního stupně. Plné hřiště barevných draků, pro případ neúspěchu připravená čtyři stanoviště s úkoly a nechyběla ani sladká odměna. A jak to dopadlo? Drakům jsme sice museli trochu pomoct, ale povedlo se. Všichni draci se na nás alespoň chvíli dívali z nebe. Nezapomněli jsme také splnit úkoly a sladkou odměnu jsme si proto všichni zasloužili.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...