Listopad – měsíc bájí a pověstí 

14 prosince 2023

Celý měsíc listopad se nesl v duchu bájí a pověstí. Děti se seznámily s pověstmi a bájemi nejen v hodinách čtení a literatury, ale dozvěděly se také velké množství zajímavostí o bájných příšerách a mýtických bytostech v dalších vyučovacích předmětech.  Dokonce si zahrály na ilustrátory pověsti a karikaturisty. Projektový měsíc byl završen bájným literárním kvízem, kde žáci využily svých nabytých znalostí. 

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...