Leden – měsíc zimních sportů

17 února 2024

Lednový školní projekt na téma: Zimní sporty dělal čest svému jménu. Sníh nebyl pouze na horách (viz.Lyžák), ale nasněžilo i na školní hřiště, což dopřálo nejen sportování, ale i radovánkám našich žáků. Nejdůležitější byla akce, avšak i ve vestibulu školy byly vidět výsledky jejich práce. Napříč různými předměty žáci zpracovávali zadané téma formou referátů, prezentací, plakátů, výtvarných děl a koláží.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...