Lampionový průvod

30 října 2023

Strašidla a příšery, pavouci a netopýři se vyrojili kolem Chrášťan ve středu 25. října. Cestou přes les, louky a vesnici je potkávali účastníci lampionového průvodu. V jeho čele jel ozdobený vůz tažený koňmi. Děti i dospěli procházeli kolem strašidelných stanovišť za doprovodu harmoniky. Na konci cesty čekaly na účastníky průvodu koláče, dětský punč a pro dospělé svařák. Celá akce byla ukončena opékáním buřtů na hřišti u školy.

Další aktuality

Šesťáci v Praze

Ve čtvrtek 16. listopadu navštívili šesťáci Národní muzeum. Zde byl pro ně...

Vánoční výlet

Vánoční Linz Termín:           15. prosince 2023 Program:         8:...

FabLab University

Dne 23. října byl ke škole přistaven obrovský kamion s moderní učebnou...

Ples příšer

Ve druhé polovině měsíce října byla vyhlášena halloweenská soutěž Ples příšer....

Školní eshop

Rádi bychom Vám představili skvělou novinku! Nechali jsme si jako škola...