Fotbalový kroužek Chrášťany

14 června 2024

Dne 31.5. 2024 odehráli žáci z našeho fotbalového kroužku přátelské utkání s týmem FC Boston Kluky. Z vítězství se nakonec radovali fotbalisté Chrášťan, kteří díky výborně sehranému zápasu nasázeli soupeři 7 branek a konečný výsledek 7 : 3 příjemně potěšil i fandící diváky. Děkujeme za vedení trenérce Hance Humpálové a za podporu obce Chrášťany.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...