Divadélko pro školy – 1.stupeň

25 ledna 2024

Devátého ledna k nám opět zavítalo Divadélko pro školy z Hradce Králové. Pro žáky prvního stupně si herci připravili Nová dobrodružství veverky Zrzečky. Následují autentické reakce některých žáků.

„Ve škole bylo v úterý divadlo. Byla tam veverka Zrzečka, jezevec Bohoušek, ježek, straka a zajíček Ušáček. Líbilo se mi, jak straka panu hajnému ukradla hodinky a zvířátka je tam pak hledali. Nakonec ty hodinky našli, měla je straka v hnízdě. Líbilo se mi ještě, jak ježek říkal – co je z Lidlu, to je k jídlu. Nelíbilo se mi, že jsem viděla, jak herec drží loutku.“ – Kačka Vandová, 3. ročník

„Líbila se mi veverka a ježek. V tom divadle se mi líbilo, jak pták shodil veverku. Srandovní bylo, jak si ten zlej pán sedl na ježka. Vtipný bylo, jak ten pan hajný naháněl toho zlého pána. Líbila se mi ta hudba.“ – Vojta Havlík, 3. ročník

Další aktuality

Lyžák

Dny od 21.1. do 26.1. 2024 žáci trávili na lyžařském kurzu v hotelu Stella na...

Vánoce v planetáriu

Co se děje ve vesmíru? Jak to vypadá na obloze v noci? Proč se střídají roční...