Advent ve škole

07 prosince 2023

Školní čas vánoční začal již 30. listopadu. Žáci, učitelky a asistentky vyráběli dárečky a vánoční ozdoby. Celý den byl provázen koledami a vůní dřeva. Žáci pracovali ve smíšených skupinách, ve kterých společně pracovali jak malí žáci tak velcí. Žáci prvního stupně si po velké přestávce vyrazili na procházku do lesa. Všechny výrobky pak byly vystaveny a 1. prosince si je mohli zájemci koupit na vánočním prodeji. Ten byl zahájen vánoční pohádkou před školou a koledami. Vůně svařáku, uzených klobás a krásně zasněžená školní zahrada velmi přispěli
k příjemné adventní atmosféře.

Další aktuality

Na pohodu do Dražíče

Hattrick výletů žáků 9. ročníku jsme dnes završili tzv. na pohodu. Prošli jsme...

Deváťáci v akci

V pořadí druhý závěrečný výlet deváťáků byl celkem akční. V pondělí ráno jsme...

MŠ u druháků

Koťátka a Sluníčka z MŠ dnes navštívila žáky z druhého ročníku ZŠ. Ti mladším...

Raftem po Vltavě

Jedním ze závěrečných výletů deváťáků bylo sjíždění Vltavy. 17.6. jsme...