Dnešní den byl pro naše prvňáčky výjimečný. Za příjemného slunečného počasí proběhlo pasování na čtenáře netradičně pod širým nebem. Slavnostní atmosféru si společně užili žáci, rodiče i další rodinní příslušníci. Král a královna pasovali děti za jejich píli a krásné čtení. Prvňáčci předvedli, že už si s knížkami dokážou poradit a že se z nich stávají opravdoví čtenáři, taktéž se ukázkově chovali během celé slavnosti. Poděkování patří paní učitelce Hrychové, která děti po celý rok s trpělivostí provázela prvními krůčky ve světě písmen a naučila je číst. Za svou snahu a úspěšně zvládnutý první čtenářský rok si každý odnesl knížku, slavnostní šerpu a pamětní list. Všem novým čtenářům gratulujeme a přejeme, aby je četba provázela po celý život a přinášela jim mnoho krásných dobrodružství. 📚☀️👑

