Lyžařský a snowboardový kurz Špičák 2016

21 března 2016 | školní akce, sport

V polovině února proběhl na šumavském Špičáku lyžařský kurz. Děti se naučily lyžařským dovednostem, dozvěděly se informace o lyžování a pobytu v horách. Výuku lyžování doplňovaly hry, výlety do okolí a exkurze na stanici horské služby. Lepší představu o tom, jak děti týden na horách prožily, si uděláte v naší fotogalerii a po přečtení jejich vlastních komentářů (komentáře nejsou upravované).

Na horách bylo krásně, byla legrace, v hotelu byly pěkné pokoje. Vařili dobře, byl i sníh, po večerech jsme hráli hry, zpívali a dělali blbosti. Myslím, že jsme si to všichni užili.

Letošní hory byly moc super, jen škoda, že tam nebyl Fanda, ale i tak jsme si to tam všichni moc užili.

Na horách se mi líbilo, hráli jsme tam dobré hry, na sjezdovce se pěkně jelo, občas se někdo vymlátil. Shora byl pěkný výhled i dobrá koulovačka, na hotelu bylo pěkně, ten týden mi utekl rychle, ani se mi domů nechtělo.

Hory byly super, dobře vařili, skvělá parta lidí, sjezdovky taky super a všichni si to nejvíc užili.

Na horách bylo pěkně, hlavně s lyžemi na sjezdovce, kde jsme s panem učitelem, Vaškem a Terkou cvičili různé styly jízdy.

Nejvíce se mi líbilo, když jsem se naučil lyžovat a když s námi byl Vašek, byla to legrace a taky se mi líbilo, když jsme se vždycky večer sešli a hráli hry.

Líbily se mi sjezdovky, strava a hry.

Moc se mi tam líbily všechny hry a taky večery. A byli tam moc dobrý a hodný lidé. Dobrý instruktoři, hotel Stella byl strašně hezkej. Dobře jsem si tam zalyžovala.

Nejvíce se mi líbilo odpolední lyžování a společné večerní hry, byla legrace. Také se mi líbily výlety.

Mně se nejvíce líbilo, že jsem se naučila lyžovat, pokoje byly moc dobře udělané. Nebylo tam nic, co by se mi nelíbilo, bylo to tam opravdu úžasné.

Líbilo se mi, že jsme lyžovali ve skupinách, že tam byly dobré sjezdovky, hotel, legrace, soutěže, párty, hraní na kytaru.

Byla tam s kámošema legrace, každý večer nějaké hry, bylo to dobrý. Sjezdovky byly super, taky na nich byla sranda. Jídlo bylo dobrý, pokoje taky super.