Halloweenská škola ,,Neštovice“

24 listopadu 2016 | školní akce

Konec října ovládl naši školu mozkomor a přizval své věrné strašidelné přátele, aby obsadili školní prostory a děsili tak žáky v duchu halloweenské tradice. Ve škole zvané ,,Neštovice“, za přísného dohledu mozkomora, ovládl chodby školy 9. ročník, který společnými silami přichystal strašidelné disciplíny pro své spolužáky. Žáci si tak mohli namíchat vlastní halloweenský lektvar z nejrozmanitějších ingrediencí, v nichž se vyjímaly názvy jako: žabí hlen, rozdrcená páteř, tekutá smrt, … Ti odvážní dále použili svůj čich, aby zjistili, co se skrývá pod přikrytými sklenicemi. Pokud byli i zde úspěšní, jistě se zalekli rakve, z níž v pravidelných intervalech vystupovala mrtvola. Předposlední stanoviště skýtalo strašidelnou cestu se zavázanýma očima. Jestliže se někdo pyšnil, že všemi disciplínami prošel bez mrknutí oka, lhal…Poletující smrtky se zalekl skoro každý… ,,Uáááááá,“ se ozývalo téměř pravidelně. Sladkou tečkou byl na konci pravý halloweenský bonbon, jenž byl vylovený ze strašidelné krabice a papírová čelenka s netopýrem, kterou si děti samy vyrobily.